عنوان : برگزاری دوره آموزش توانمندسازی اعضای هیآت علمی جدید الورود
کد خبر : ۱۹۱۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ 
ساعت : ۱۴:۵۹:۵۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری دوره آموزش توانمندسازی اعضای هیأت علمی جدید الورود

دوره آموزش توانمندسازی اعضای هیأت علمی جدید الورود روز شنبه نهم دی ماه جاری از ساعت 8:30 در سالن گلبرگ ستاد موسسه آغاز به کار کرد . در این دوره پس از تلاوت کلام ا… مجید، خانم دکتر دستجردی مدیریت پژوهش موسسه ضمن خوشامد گویی به اعضای هیآت علمی جدید الورود مقدمه ای در خصوص ضرورت تشکیل این دوره با توجه به شیوه نامه آموزش نیروهای جدید الورود بیان نمودند.
در ادامه آقای دکتر داراب حسنی ریاست موسسه پس از خیرمقدم به اعضای هیآت علمی جدید الورود هدف از جلسه افتتاحیه را آشنایی همکاران با مدیران ستادی موسسه و همچنین محورها و فعالیتهای اساسی ستاد بیان نمودند. ایشان پس از تشریح کلیات، ساختار پژوهشی موسسه و پژوهشکده های تابعه، به محورها، اهداف پژوهشی و برنامه های پیش روی موسسه پرداختند .
دکتر حسنی با اشاره به وجود امکانات و زیرساخت های مؤسسه، اظهار امیدواری کردند که همکاران جدید از فرصت ها استفاده بهینه را داشته باشند . در ادامه این جلسه هر یک از معاونین و مدیران ستادی موسسه  به معرفی و تشریح فعالیت‌ها و قوانین ومقررات حوزه خود پرداختند .
لازم به ذکر است این دوره به مدت 5 روز تا تاریخ سیزدهم دی ماه ادامه یافته و طی آن همکاران از گلخانه شرکت کشت و صنعت محیا، ایستگاه تحقیقات کمالشهر، پژوهشکده معتدله و میوه های سردسیری، پژوهشگاه بیوتکنولوژی، موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال، موسسه تحقیقات فنی و مهندسی، موسسه تحقیقات خاک و آب و شرکت کشت و صنعت رعنا بازدید به عمل می آورند


               
               
 


بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0