عنوان : دیدار تنی چند ازمدیران ستادی موسسه از پژوهشكده خرما و میوه‌های گرمسیری
کد خبر : ۱۹۷۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ 
ساعت : ۱۳:۱۸:۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدار تنی چند ازمدیران ستادی موسسه از  پژوهشکده خرما و میوه‌های گرمسیری

  روز چهارشنبه 3/بهمن ماه/97 آقای دکتر موسوی معاون برنامه ریزی وپشتیبانی موسسه تحقیقات علوم باغبانی به همراه آقایان مهندس رحیمی‌تنها مدیر منابع انسانی و پشتیبانی و مهندس باجی مدیر حراست موسسه از پژوهشکده خرما و میوه‌های گرمسیری بازدید و با پرسنل آن پژوهشکده نشست صمیمی داشتند.

در این نشست ابتدا دکتر مستعان رئیس پژوهشکده خرما و میوه‌های گرمسیری گزارش کاملی از فعالیت‌های تحقیقاتی و عمرانی پژوهشکده ارائه نمودند.

سپس پرسنل پژوهشکده با شرکت در گفتگوی حضوری،  سوالات خود را در زمینه‌های مختلف اداری، پشتیبانی مطرح کردند که توسط آقایان دکتر موسوی و مهندس رحیمی‌تنها پاسخ داده شد.

معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه باغبانی دراین نسشت تاکید نمودند: پژوهشکده‌ها بدنه اصلی موسسه تحقیقات علوم باغبانی هستند و همچنین به مثابه پیشران های فعالیتهای تحقیقاتی موسسه بشمار می آیند.

ایشان ضمن یادآوری و تأکید بر مدیریت بهینه منابع، تبدیل دانش فنی و علمی به ثروت و ایجاد منابع درآمدی پایدار رابه عنوان رویکرد جدی موسسه مطرح کردند.

در نهایت دکتر موسوی به همراه مهندس رحیمی‌تنها و مهندس باجی از طرح‌های پژوهشی، نخلستان مادری ، آزمایشگاه‌ها و فعالیت‌های عمرانی صورت گرفته درپژوهشکده بازدید کردند.


 بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0